O Nowym Orleanie

Od pomysłu po efekt końcowy. Wszystko w jednym miejscu. W samym sercu Saskiej Kępy.

Nasze studio

Siedziba Nowego Orleanu znajduje się w sercu Saskiej Kępy. Znajdziesz u nas w pełni profesjonalne studio nagraniowe, stanowisko do montażu i animacji oraz dwie realizatorki do postprodukcji dźwięku. Zaoferujemy Ci również możliwość pracy na greenboxie i nagrywanie podcastów w wizualnie atrakcyjnej przestrzeni.

Zapraszamy do pięknego ogrodu na chwilę relaksu. Jeżeli zdecydujesz się szkolenie medialne, to możemy Ci zarezerwować studio na wyłączność, na cały czas trwania nauki. Wypijesz pyszną kawę w ogrodzie i docenisz kameralność tego miejsca.


Budujemy relacje, nie tylko projekty postprodukcyjne

Paweł Orleański

Kim jesteśmy

Jeżeli potrzebujesz do swojego filmu reklamowego doświadczonego aktora lub aktorki, to masz możliwość współpracy z Joanną i Pawłem.

Paweł Orleański
Ceniony prezenter telewizyjny, lektor i aktor. Od 2007 roku gospodarz programu popularnonaukowego Galileo. Prowadził min: „The Wall. Wygraj marzenia”. Obecnie pracuje nad Polską edycją światowego hitu „Łowcy skarbów. Kto da więcej”. Wzięty i ceniony głos reklamowy.

Joanna Orleańska
Aktorka teatralna, filmowa i reklamowa. Znana z ról filmach i w serialach min. “Złoptopolscy”, “Szpilki na Giewoncie”, “Leśniczówka”, “Licencja na wychowanie”. Lektorka i ceniona aktorka reklamowa.

Zaufali nam

Cenimy zaufanie, którym obdarzają nas nasi klienci, a zbudowane relacje pozwoliły nam na podjęcie współpracy z najlepszymi.

Skontaktuj się z nami

Studio Nowy Orlean po raz pierwszy wyruszyło w swoją podróż w 2007 roku i od tego czasu rozwinęliśmy i unowocześniliśmy nasze silniki do nagradzanego, kompleksowego studia postprodukcyjnego z pełną obsługą.

Porozmawiajmy

Paweł Orleański
Managing Director

To top